פרס החינוך הארצי לישיבת בני עקיבא לישיבתנו

ישיבתנו קיבלה את פרס חינוך ארצי לשנת תשע"ח. ראש הישיבה, הרב שמואל רוזנבלום, התבשר על הזכייה מפי מנכ"ל המשרד, שמואל אבואב וביום רביעי ל' סיוון (13.6).

נפתלי בנט שר החינוך ברך את הישיבה ואת שאר המוסדות הזוכים  :

"החינוך הוא אחת המשימות החשובות ביותר של מדינת ישראל, ומוסדות החינוך שלנו עומדים בה בהצלחה. אנו מחנכים לשילוב של ערכים ומצוינות, העצמה אישית ומעורבות חברתית, ידע מעמיק וחדשנות יוצרת. המוסדות הזוכים, והצוותים החינוכיים, משמשים דוגמה ומופת לחינוך בדרך של "ממני תראו וכן תעשו", תוך דגש על הדאגה לכל תלמיד ותלמידה, בהכנה אל אתגרי המאה ה-21. אני מברך את המוסדות הזוכים ומאחל הרבה הצלחה בהמשך הדרך".

הרב שמואל רוזבלום ראש הישיבה תיאר את קבלת הפרס : " תעודת כבוד לישיבה שמתמודדת גם עם יום לימודים ארוך וגם עם הישגים גבוהים בכל תחומי הליבה וזוכים ברוך ה' בהצלחה. הגענו למקום הראשון בהישגי מתמטיקה, ל-76 אחוזים שעושים חמש יחידות באנגלית ועוד כהנה וכהנה, וכל זה בתוך עולם ישיבתי עם המון פעילות חווייתית ערכית. כל מחזור עובר חמישה טיולים שנתיים. המסע האחרון שעברנו היה לכיתות ז', יצאנו למסע של יומיים ממודיעין עד ירושלים, אבות ובנים, ישנים בשקי שינה עם 13 משימות קיומיות ויוצאים עם חיוך".

זכאות לבגרות מקום ראשון בארץ !!!

מנתוני משרד החינוך שפורסמו לגבי הבגרויות עולה כי הישיבה היא במקום הראשון בארץ במגזר היהודי במתמטיקה 5 יח"ל ובאנגלית הגבוה בעיר. יישר כוח לצוותים המסורים.